Nejzajímavější práce v Kladně! Hledáme operátory/ky výroby – Až 30.000 Kč

Mzda
27.000 – 30.000 Kč měsíčně
Mzda
27.000 – 30.000 Kčměsíčně
Lokalita
Česká republika, Kladno
  • Průmysl: Elektrotechnický, Strojírenský
  • Jazykové znalosti: Čeština

NÁPLŇ PRÁCE:

  • nejsme žádná pásová výroba
  • vyrábíme kabelové svazky k celosvětovým projektům
  • Vaše náplň práce bude spočívat v přepravování klub s dráty a převíjení cívky na stroji
  • 12hodinové směny, krátký (St, Čt) a dlouhý (Po, Út, Pá, So, Ne) týden
  • na všechny pracovní pozice Vás důkladně zaškolíme

POŽADUJEME:

  • vzdělání nebo praxi v oboru strojním nebo elektro výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost
  • pečlivou docházku
  • fyzickou zdatnost
  • chuť pracovat

NABÍZÍME:

  • zajímavé mzdové podmínky – hodinová mzda 137,2 Kč/hod. + příplatky za noční směny
  • výkonnostní bonus až 3.289 Kč
  • bonus za docházku až 1.000 Kč
  • příspěvek na stravování podle počtu odpracovaných dní
  • dotované stravování – oběd už za 25 Kč
  • dlouhodobou a stabilní spolupráci
  • možnost kariérního a mzdového růstu
  • příspěvek na ubytování 3.000 Kč
  • přiveďte kamaráda/ku a získejte až 5.000 Kč
  • jste-li pracovitý/á, vyhrajte soutěž „Zaměstnanec měsíce“ a získejte finanční odměnu až 1.000 Kč
  • vezměte si od nás jako dárek SIM kartu od O2 s voláním a SMS do všech sítí ZDARMA + 1,5 GB internetu také ZDARMA
  • 25 dní dovolené
  • přátelské jednání na úrovni
  • možnost vypůjčit si ZDARMA permanentku do aquaparku
  • volné lístky do Kladenského divadla

Své životopisy zasílejte pomocí formuláře.

Lokalita na mapě

Kontaktní osoba
Lenka Bostlová

+420 774 000 650
[javascript protected email address]