Práce zámečníka – svářeče až za 46 400 Kč měsíčně!

Mzda
40 350 – 46 350 Kč měsíčně
Mzda
40 350 – 46 350 Kčměsíčně
Lokalita
Česká republika, Odolená Voda
  • Průmysl: Ostatní nabídky
  • Požadované vzdělání: Středoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti: Čeština

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Svařování a stehování pomocí plamene či elektrického oblouku
  • Svařování železných konstrukcí, tyčí, profilů, atd.
  • Práce v ochranné atmosféře (argon)

POŽADUJEME:

  • Minimálně střední odborné vzdělání se zaměřením strojní zámečník, svářeč
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost čtení z výkresové dokumentace
  • Svářečský průkaz na CO2 – ZK 135/MAG
  • Oprávnění na svařování plamenem a obalenou elektrodou
  • Platné zkoušky na svařování železa a hliníku v ochranné atmosféře (argon)
  • Čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

  • Základní mzdu 28 000 Kč
  • Měsíčně Vás obohatíme o výkonnostní bonus v částce až 3 360 Kč
  • Spolehlivé a dochvilné zaměstnance odměníme docházkovým bonusem 9 000 Kč
  • Na dojíždění mimo Prahu a okolí přispějeme 6 000 Kč měsíčně
  • Máme pro Vás i možnost stravování v kantýně od 25 Kč

Své životopisy zasílejte pomocí formuláře.

Lokalita na mapě

Kontaktní osoba
Lenka Bostlová

+420 774 000 650
[javascript protected email address]