Práce ve skladu za 33 000 Kč

Mzda
25 000 – 33 000 Kč měsíčně
Mzda
25 000 – 33 000 Kčměsíčně
Lokalita
Česká republika, Nový Jičín
  • Průmysl: Logistický
  • Jazykové znalosti: Čeština

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťování plynulého toku materiálu a výrobků mezi skladem a výrobou
  • Příprava zboží k expedici
  • Skladování materiálu a výrobků
  • Dodržování bezpečnostních předpisů
  • Práce ve třísměnném provozu či nepřetržitém provozu

POŽADUJEME:

  • Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost pracovat v týmu, ale také samostatně
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Oprávnění na VZV výhodou

NABÍZÍME:

  • Výdělek 27 000 Kč bez přesčasů
  • BEZPLATNOU dopravu do práce
  • Možnost pravidelných záloh
  • 25 dní dovolené
  • Výkonnostní bonus až 3 120 Kč
  • Nadstandardní příplatky za práci přesčas v hodnotě 1 500 Kč
  • Zákonné příplatky
  • Volání, zasílání SMS a surfování po internetu BEZPLATNĚ
  • Akci Přiveď kamaráda a získej 5 000 Kč

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře, v případě dotazů nás můžete kontaktovat na +420 778 529 509, na bezplatné lince 800 600 200 nebo se za námi můžete zastavit na pobočku do Ostravy, ul. 28. října 341/184.

Těšíme se na Vás.

Své životopisy zasílejte pomocí formuláře.

Lokalita na mapě

Kontaktní osoba
Karolína Lamatschová

+420 778 529 509
[javascript protected email address]