Práce s optickými kabely operátor/ka s ubytováním

Mzda
19 000 – 21 000 Kč měsíčně
Mzda
19 000 – 21 000 Kčměsíčně
Lokalita
Česká republika, Brno
  • Průmysl: Elektrotechnický
  • Ubytování: S ubytováním
  • Jazykové znalosti: Čeština

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce s optickými kabely, jejich scanování, pájení a testování
  • Kompletace výrobků, jejich části, bálení

POŽADUJEME:

  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost za odvedenou práci
  • Ochotu pracovat ve dvou směnném nebo tří směnném provozu

NABÍZÍME:

  • Bezplatné ubytování v Brně, s výbornou dostupností do práce i do centra města
  • Dotované stravování od 26 Kč v místě pracoviště
  • Možnost využívat týdenních záloh za každý odpracovaný týden
  • 25 dní dovolené
  • Přiveď kamaráda a získej odměnu 5 000 Kč
  • SIM kartu s neomezeným voláním, SMS + 1,5 GB internetu
  • Profesionální přístup koordinátora, který je k dispozici kdykoliv je třeba
  • Možnost chodit na přesčasy

Své životopisy zasílejte pomocí formuláře.

Lokalita na mapě

Kontaktní osoba
Veronika Šudáková

+420 775 478 644
[javascript protected email address]