Pohodová práce ve výrobě – Operátor/ka ubytování ZDARMA Brno

Mzda
19.000 – 21.000 Kč měsíčně
Mzda
19.000 – 21.000 Kčměsíčně
Lokalita
Česká republika, Brno
  • Průmysl: Elektrotechnický
  • Ubytování: S ubytováním
  • Jazykové znalosti: Čeština

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce s optickými kabely, jejich testování, scanování, kompletace a balení výrobku, příprava komponentů
  • nejedná se o práci u linky

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • zodpovědnost za odvedenou práci
  • předchozí zkušenost na pozici operátora/ky výhodou

NABÍZÍME:

  • mzdu 19.000 – 21.000 Kč s 22,5 hodinami přesčasů 26.000 Kč
  • ubytování ZDARMA přímo v Brně kousek od místa pracoviště
  • závodní stravování, výběr z několika jídel, od 26 Kč
  • týdenní zálohy
  • 25 dní dovolené
  • přiveď kamaráda a získej odměnu 5.000 Kč
  • zaměstnanec s nejvyšším počtem odpracovaných hodin v měsíci získává k výplatě 3.000 Kč
  • SIM kartu s neomezeným voláním, SMS + 1,5 GB internetu ZDARMA
  • profesionální přístup koordinátora, který Ti bude stále k dispozici

Své životopisy zasílejte pomocí formuláře.

Lokalita na mapě

Kontaktní osoba
Veronika Šudáková

+420 775 478 644
[javascript protected email address]