Operátor/ka výroby – Brno, Slatina + UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Mzda
19.000 – 21.300 Kč měsíčně
Mzda
19.000 – 21.300 Kčměsíčně
Lokalita
Česká republika, Brno
  • Průmysl: Elektrotechnický
  • Ubytování: S ubytováním
  • Jazykové znalosti: Čeština

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Baví Tě manuální práce a hledáš stabilní a dlouhodobé zaměstnání? V tom případě hledáme právě Tebe!
  • Výrobní společnost v Brně – Slatině zabývající se výrobou optických kabelů hledá operátory/ky do výroby.

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném nebo třísměnném provozu
  • zkušenosti na výrobních pozicích výhodou

NABÍZÍME:

  • klidnější práci ve výrobě – nikde neběháš, nejedná se o práci na lince
  • mzda 19.000 – 21.300 Kč
  • možnost týdenních záloh za každý odpracovaný týden, díky kterým máš jistotu pravidelného příjmu do výplaty
  • ubytování přímo v Brně, kousek od pracoviště ZDARMA
  • stravování v místě pracoviště
  • možnost přesčasů
  • SIM karta s neomezeným voláním a SMS po České republice ZDARMA
  • 25 dní dovolené
  • přiveď kamaráda a získáš od nás bonus 5.000 Kč k výplatě
  • pro nejlepšího zaměstnance máme připravený bonus 3.000 Kč k výplatě
  • po celou dobu zaměstnání Ti bude k dispozici náš koordinátor, který Ti se vším pomůže

Své životopisy zasílejte pomocí formuláře.

Lokalita na mapě

Kontaktní osoba
Veronika Šudáková

+420 775 478 644
[javascript protected email address]