Naše benefity

Váš úspěch začíná u nás. Práce v Edymax je zárukou profesionality, odbornosti, stability a silného portfolia výhod a zaměstnaneckých benefitů, které neustále rozšiřujeme s cílem podpořit a postarat se v maximální míře o každého z vás, nejen v práci, ale i mimo ni, pokud budete naši pomoc a podporu potřebovat.

Servis náborové sítě

Náborové centra společnosti EDYMAX prošly rozsáhlými změnami, tak, abychom k vám byli co nejblíže. V každém náborovém centru Edymax vám poskytneme kompletní profesionální servis a veškeré služby spojené s její žádostí o pracovní pozici. Osobně můžete naše náborové centra navštívit v Slovenské republice v těchto městech: Bratislava, Žilina, Košice, Gemerská Hôrka, Vráble, Devínska Nová Ves,

 

Nové Mesto nad Váhom, Námestovo, Martin, Poprad, Trnava, Bardejov. V České republice vás zaměstnankyně náboru srdečně přivítají v městech: Praha, Ostrava, Brno, Liberec, Plzeň, Beroun, Bor u Tachova, Jablonec nad Nisou.

Ani jedna pobočka k Vám není dost blízko?

Informujte se o možnosti práce prostřednictvím bezplatné linky z pohodlí domova a dohodněte si jiný postup jak se u nás ucházet o práci.

BEZPLATNÁ LINKA: 800 600 200